آمار

کاربر : (0)
مهمان : (5)
ربات ها : (0)
در کل : 5 نفر آنلاین
بازدید امروز: 342
بازدید دیروز: 2086 [-5.74 %]
بازدید سالانه:267754
بازدید کل:10598014
بیشترین بازدید:87106 در 1396.05.07

+0  
مطالب: 45628
+0  
نظرات: 80
+0  
کاربران: 2

مدیران کل: 2
مدیران سایت: 0
اعضای ویژه: 0
انتظار تایید: 0
کاربران: 0

آمار کاربران:
امروز: 0
دیروز: 0
این هفته: 0
این ماه: 0

گزارشی از سه ماه پرکار در فدراسیون شطرنج؛

توسط: admin در 7-10-1394, 21:07
  • 0
 

فدراسیون شطرنج این روزها در تدارک فراهم کردن بهترین شرایط برای میزبانی گرندپری شطرنج بانوان جهان است. رویدادی بزرگ که قرار است با حضور برترین شطرنجبازان جهان در ایران برگزار شود.

 

به گزارش روابط عمومی ، فدراسیون شطرنج پاییز پرکاری را پشت سر گذاشت.پاییزی که آغاز آن با سرپرستی نصرالله پریچهره مدیر کل سابق منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان و رئیس سابق اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران همراه بود.

پریچهره برای ایجاد فضایی آرام تا زمان برگزاری انتخابات زمام امور را بدست گرفت و فصل پرکاری را در پیش داشت.رقابتهای قهرمانی پیشکسوتان آسیا در لارستان، مسابقات قهرمانی رده های سنی شطرنج جهان در یونان، مراحل مختلف رقابتهای لیگ برتر شطرنج کشور از جمله مهمترین رویدادهایی بود که در این سه ماهه پرکار در پیش بود و با مدیریت وی و دیگر اعضای فدراسیون و تلاش جامعه شطرنج با افتخارات و عناوین و مدالهای متعددی برای شطرنج کشورمان همراه شد.

برگزاری سه مجمع انتخاباتی استانهای سمنان، آذربایجان شرقی و سیستان و بلوچستان دیگر دغدغه ای بود که در این سه ماه برطرف شد و تمامی هیات های استانی صاحب رئیس شدند.

حالا شاید مهمترین رویداد پیش رو که از آن می توان تحت عنوان فرصتی تاریخی برای شطرنج کشور نام برد میزبانی رقابتهای گرندپری شطرنج بانوان جهان است.رویدادی که با حضور برترین شطرنجبازان بانوی جهان و البته سارای جوان ایران در ماه بهمن در کشور جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.

جلسات متعددی توسط کمیته برگزاری این رقابتها برگزار شده است و امید می رود با تداوم حمایتهای همیشگی وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک،دیگر مسئولان ورزش و خانواده بزرگ شطرنج کشور شاهد میزبانی باشکوه این رویداد بزرگ باشیم.

فدراسیون شطرنج کشور با برگزاری کلیه مسابقات و رویدادهای تقویم سال 1394 و برگزاری تمام مجامع انتخاباتی هیات های استانی و ایجاد فضا و شرایطی آرام،آمادگی برگزاری مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون شطرنج بر طبق نظر و تصمیم وزارت محترم ورزش و جوانان را دارد. 

 

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.
تاریخ و نکات روز
یکشنبه, 30 تیر 1398

کد پیگیری فرم ارسالی
اعلانات
نظرسنجی

نظرشما در مورد سیستم؟